Доллар RSD — AED претворити srpski динар и Уједињени Арапски Емирати ОАЕ, калкулатор, колико ће

1,00 RSD Srpski динар
0,03 AED Уједињени Арапски Емирати ОАЕ
Овај курс RSD/AED релевантно на дан 19.01.2020 23:16
Информације о валути
Ви сте на страници конверзију валута Srpski динар (RSD) и Уједињени Арапски Емирати ОАЕ (AED). Курс је до-то-дате 19.01.2020 23:16.

Srpski динар (међународни позивни број RSD) — је локална валута у земљама као што су: Србија.
Уједињени Арапски Емирати ОАЕ (међународни позивни број AED) — је локална валута у земљама као што су: Уједињени Арапски Емирати.
Srpski динар (RSD)
RSD AED
1 0,03
5 0,17
10 0,35
50 1,73
100 3,47
200 6,93
500 17,33
1000 34,65
2000 69,30
5000 173,26
10000 346,52
20000 693,05
50000 1 732,62
датум 19.01.2020 23:16
Валута ИСО код RSD
Симбол din. • дин.
Koje земље

  Србија

Разломачки Para (1/100)
Новчићи 1, 2, 5, 10 и 20 RSD
Монеи новчанице 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000, 2000 и 5000 RSD
Година увођења -
Претходна валута Југословенски динар (ИУМ)
Издавалац Србија
Банка издавања Народна банка Србије
Произвођач новчанице Биљка Новац Топчидер
Нана Биљка Новац Топчидер
 
Уједињени Арапски Емирати ОАЕ (AED)
AED RSD
1 28,86
5 144,29
10 288,58
50 1 442,91
100 2 885,81
200 5 771,62
500 14 429,06
1000 28 858,11
2000 57 716,22
5000 144 290,55
10000 288 581,11
20000 577 162,21
50000 1 442 905,54
датум 19.01.2020 23:16
Валута ИСО код AED
Симбол .د.إ • Dh
Koje земље

  Уједињени Арапски Емирати

Разломачки Fils (1/100)
Новчићи 25, 50 Fils, 1 AED
Монеи новчанице 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000 AED
Година увођења 1973 година
Претходна валута Риал Катар и Дубаи, бахрејнскиј динар
Издавалац -
Банка издавања УАЕ Централна банка
Произвођач новчанице -
Нана -
Популарне области размене
RSD (Сербский динар) USD (Американский доллар) RSD (Сербский динар) EUR (Евро) RSD (Сербский динар) GBP (Британский фунт стерлингов) RSD (Сербский динар) JPY (Японская иена) RSD (Сербский динар) CHF (Швейцарский франк) RSD (Сербский динар) AUD (Австралийский доллар) RSD (Сербский динар) CAD (Канадский доллар) RSD (Сербский динар) DKK (Датская Крона) RSD (Сербский динар) NOK (Норвежская крона) RSD (Сербский динар) NZD (Новозеландец) RSD (Сербский динар) SGD (Сингапурский доллар) RSD (Сербский динар) ILS (Новый израильский шекель) RSD (Сербский динар) PLN (Польский злотый) RSD (Сербский динар) BRL (Бразильский реал) RSD (Сербский динар) KRW (Южно-корейская вона) RSD (Сербский динар) MXN (Мексиканский песо) RSD (Сербский динар) SAR (Саудовский риал) RSD (Сербский динар) TRY (Турецкая лира) RSD (Сербский динар) SEK (Шведская крона) RSD (Сербский динар) ZAR (Южноафриканский рэнд) RSD (Сербский динар) AED (Объединенные Арабские Эмираты Дирхам) RSD (Сербский динар) THB (Тайский бат) RSD (Сербский динар) CNY (Китайский юань) RSD (Сербский динар) KZT (Казахстанский тенге)
Пошаљи пријатељима
Одаберите град
Београд Нови Сад Ниш Земун Крагујевац Суботица Зрењанин Панчево Чачак Лесковац Смедерево Ваљево Краљево Крушевац Врање Нови Пазар Шабац Сомбор Пожаревац Кикинда
изаберите земљу
Јамајка Јапан Јемен Јерменија Јордан Јужна Африка Џибути Авганистан Азербејџан Аланд Исландс Албанија Алжир Америчка Девичанска острва Америчка Самоа Ангвила Ангола Андора Антигва и Барбуда Антили Аргентина Арулцо Аустралија Аустрија Бангладеш Барбадос Бахами Бахреин Белгија Белиз Белорусија Бенина Бермудска острва Боливија Босна и Херцеговина Боцвана Бразил Британска Девичанска Острва Бритисх Индиан Оцеан Территори Брунеј Буве Бугарска Буркина Фасо Бурунди Бутан Валис и Футуна Вануату Ватикан Велика Британија Венецуела Вијетнам Вц Габон Гамбија Гана Гвајана Гвадалупе Гватемала Гвинеја Гвинеја Гвинеја Бисао Гибралтар Гренада Гренланд Грузија Грчка Гуам Данска Демократска Република Конго Доминика Доминиканска Република Дрес Европска унија Египат Еквадор Екваторијална Гвинеја Еритреја Естонија Етиопија Замбија Западна Сахара Зимбабве Израел Индија Индонезија Ирак Иран Ирска Исланд Исле Оф Ман Источни Тимор Италија Кајманска острва Казахстан Камбоџа Камерун Канада Капе Верде Катар Кенија Кина Кипар Киргизстан Кирибати Кокосова острва Колумбија Комори Конго Костарика Куба Кувајт Кукова острва Лаке двоколице Лаос Лесото Летонија Либан Либерија Либија Литванија Лихтенштајн Луксембург Мјанмар Мађарска Мајот Мадагаскар Макао Македонија Малави Малдиви Малезија Мали Малта Мароко Мартиник Маршалска острва Мауританија Маурицијус Мексико Микронезија Мозамбик Молдавија Монако Монголија Монсерат Морнарска мајица Намибија Науру Немачка Непал Нигер Нигерија Никарагва Ниуе Нова Каледонија Нови Зеланд Норвешка Норфолк Обала Слоноваче Оман Острва Туркс и Каикос Пакистан Палау Палестина Панама Папуа Нова Гвинеја Парагвај Перу Питкерн Пољска Поновни састанак Порторико Португалија Република Кореја Руанда Румунија Русија Сједињене Америчке државе Саинт-Мартин Салвадор Самоа Сан Марино Сао Томе и Принципе Саудијска Арабија Свазиленд Свалбард и Јан Мајен Света Луција Света Хелена Сејшели Северна Кореја Северна Маријанска острва Сенегал Сент Китс и Невис Сент Пјер и Микелон Сијера Леоне Сингапур Сирија Словачка Словенија Соломонска Острва Сомалија Србија Судан Суринам Тајван Тајланд Таџикистан Танзанија Того Токелау Тринидад и Тобаго Тувалу Тунис Туркменистан Турска Уједињени Арапски Емирати Уганда Узбекистан Украјина Унитед Статес Минор Оутлиинг Исландс Уругвај Фарска Острва Фиџи Филипини Финска Фокландска острва Француска Француска Полинезија Хаити Холандија Хонгконг Хондурас Хрватска Централна Афричка Република Црна Гора Чад Чешка Чиле Швајцарска Шведска Шпанија Шри Ланка